Kinder Velt

Почати

Навіщо?

Ми впевнені, що ніхто не бажає втратити близьких людей і пережити страшні події. Але на жаль. це відбувається з нами, і дорослі в тій чи іншій мірі справляються з цим і йдуть далі. Але діти.. Вони ще не розуміють як реагувати на такі події, і на початку вони навіть можуть не зреагувати зовсім. Але потім, усвідомлюючи, що трапилося, ця подія перетворюється на дитячу психологічну травму, яка йтиме з дитиною все життя. Саме тому важливо надати допомогу та підтримку. У нашому центрі працюють досвідчені психологи, які зможуть допомогти.

Ми всі відповідальні один за одного

У цей важкий воєнний час ми відчуваємо себе зобов’язаними поділитися накопиченими знаннями та практиками, щоб допомогти дітям в Україні. Ми усвідомлюємо, що саме їм належить відбудовувати після війни вільну та незалежну Україну.

Для запису, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ізраїльська методика

Згодом, оцінивши найважчі наслідки для мирного населення і, насамперед, для дітей, держава Ізраїль створила центри «Стійкості» для психологічної допомоги постраждалим від ракетних обстрілів. Досвід та кваліфікацію цих центрів зараз переймає наш «Kinder Velt».

Програми

Хибукі

Програма яка допоможе вашій дитині пережити важку подію. Будемо раді допомогти та надати підтримку!

Арт Терапія

Мистецтво це те, що допомагає як дорослим так і дітям пережити важкі моменти життя.

Психолог

При необхідності ми надамо індивідуальну консультацію в залежності від вашої ситуації. Звертайтесь!

v

Логопед

Наші логопеди з багаторічним досвідом допоможуть вашій дитині з її мовним апаратом.

Translate »